Giełda BitBay doradca inwestycyjny Nowe Miasteczko

Prasóweczki

Zyskiwanie na kryptowalutach
Jest mnóstwo sposób na życie pieniędzy za pomocą kryptowalut. Eksperci jednak zgodnie zgadzają się, że wszystka inwestycja w ostatnie wirtualne pieniądze, nieustannie komponować się będzie z odpowiednio wysokim stopniem ryzyka. Mówimy ale o kryptowalutach, które zawierają skłonność zmienną. Dlatego jeszcze przed inwestycją warto wziąć trochę wiedzy. Doświadczenie przyjdzie wraz z pracą, która potrafi zaprezentować się dość duża. Branża kryptowalut zawsze się rozwija, a klienci wciąż mają nowe środki na pozyskiwanie zysków.

Giełda BitBay doradca inwestycyjny Czerwieńsk

Płynność
Aby być gwarancja, iż nie przyjdą nas niemiłe niespodzianki po zainwestowaniu w daną kryptowalutę, warto na startu sprawdzić jej płynność. Oczywiście, nikt nie każe Wam sprawdzać płynności Bitcoinów czy Ethereum. To znane, iż w niniejszym przykładzie nie trzeba się niczego obawiać, a handel tymi kryptowalutami będzie wystarczająco lekki i bliski. Są natomiast waluty, które potrafią przydać nam wiele kłopotów. W ich sukcesie wolumeny są niskie, a inwestorzy skarżą się, iż nie są w okresie ich sprzedać dalej. Dlatego te, jeżeli koniecznie chcesz ulokować w coiny, których nie jesteś skuteczny – na dowód Infinity Economics (XIN), na samym początku sprawdź ich płynność.
Giełda BitBay doradca inwestycyjny Czerwieńsk

Handel kryptowalutami
Handel kryptowalutami wymaga od inwestorów podstawowej wiedzy którą jest czytanie wykresów i rozumienie różnych wskaźników. Użytkownik, który planuje inwestować w kryptowaluty powinien rozumieć procesy cenowe oraz być wiedzę analizowania wcześniejszych sytuacji. Co istotne, dzieje się to przeważnie w pozycji krótkoterminowej, a więc zawsze należy śledzić ruchy na giełdzie oraz osiągać pojęcie co na niej się dzieje.

Technika handlu na giełdzie to jeden wybór każdego inwestora. Są tacy, którzy sprawiają to krótkoterminowo i szybko – kiedy kurs kryptowaluty się zmienia, sprzedają je lub kupią. Są też tacy, którzy przetrzymują kupione wcześniej kryptowaluty przez kilkanaście tygodni, a nawet miesięcy, a gdy wirtualny pieniądz osiągnie odpowiadającą ich liczbę, oferują swoje zbiory i bawią się niezłymi zyskami.
Giełda BitBay doradca inwestycyjny Czerwieńsk

Dziś choć nie interesujemy się poszczególnymi technikami inwestowania w kryptowaluty, a giełdą BitBay, więc dowiedzmy się o niej trochę bardzo!

Oferta BitBay
Oferta BitBay jest niezwykle tłusta i sprawia swoim klientom nieco dużą wygodę i elastyczność. Obecnie kryptowaluty można kupić za pomocą czterech walut tradycyjnych, zaś są to: PLN, USD, GBP oraz EUR. Znakomita większość transakcji odbywa się jednak w własnych złotówkach, a żadna polska giełda nie może pochwalić się tak znaczną kwotą realnych użytkowników. Giełda BitBay doradca inwestycyjny Czerwieńsk

Na BitBay’u możecie kupować poniższe kryptowaluty:

Bitcoin (BTC)
Bitcoin Cash (BCC)
Bitcoin Gold (BTG)
Bitcoin SV (BSV)
Ethereum (ETH)
Litecoin (LTC)
Lisk (LSK)
GameCredits (GAME)
Dash (DASH)
Ripple (XRP)
Zcash (ZEC)
Kzcash (KZC)
iCoin (XIN)
Golem (GNT)
OmiseGo (OMG)
Augur (REP)
Basic Attention Token (BAT)
0x (ZRX)
TenX (PAY)
Tether (USDT)
Tron (TRX)
DAI (DAI)
i drugie…

Jak widać trochę obecnego jest, a użytkownicy mogą brać spośród ponad czterdziestu różnych kryptowalut. Oczywiście można zdecydowanie się domyślić, że najtańszy jest Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) czy Ripple (XRP). Warto także zwrócić opinię na GameCredits (GAME). To prawdziwego rodzaju fenomen, jakim potrafi pochwalić się giełda BitBay. To oczywiście na lokalnej polskiej giełdzie ta kryptowaluta odnotowuje najwyższe obroty na wszystkim świecie. Co istotne, przy tak silnym udziale rynkowym, to klienci BitBay w koniec dużym stopniu determinują cenę tej kryptowaluty, a wtedy korzystają na nią duży wpływ. Giełda BitBay doradca inwestycyjny Czerwieńsk

Zobacz również BitBay Giełda

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments